איזה ציוד ללמידה מספק בית הספר לגלישה?

במועדון הגלישה של משה פרץ באשדוד אנו מספקים מעטפת מלאה לכל גולש ולכל משתתף. אנו מספקים גלשנים המותאמים אישית לכל חניך – על פי רמת הגלישה שלו, גובהו, משקלו וכדו'. ניתן למצוא אצלנו גלשני לונג, גלשני שורט, גלשני פיש, גלשני פאן ועוד, המותאמים על פי סגנון הגלישה ורמת הגלישה של כל חניך. בנוסף, אנו מספקים חליפות גלישה לחורף, השומרות על חום הגוף של הגולש ומאפשרות לו להתאמן בצורה בטוחה גם בימי החורף הקרים. בעונת הקיץ החמה אנו מספקים חולצות לייקרה איכותיות לכל גולש. חולצות אלה חשובות מכמה סיבות, כאשר העיקריות שבהן הינן:

  • הגנה מהשמש – גלישה עם חולצת לייקרה מונעת מעורו של הגולש להישרף, ומגינה על הגוף מפני קרינת השמש.
  • חיכוך הגלשן – צדו העליון של הגלשן מצופה בשכבת שעווה עבה המיועדת למניעת החלקה. שכיבה ממושכת על הגלשן עשויה לגרום לתחושת גירוד, שפשוף ופריחה, ולבישת חולצת לייקרה במהלך הגלישה מונעות תופעות לא נעימות אלה.
  • צינון העור – העברת שעות ממושכות תחת השמש הקופחת עשויה לגרום להתייבשות, ושימוש בחולצת לייקרה מסייעת בצינון העור ובשמירה על טמפ' גוף נמוכה יחסית.
קייטנת גלישה

מלבד מתן מענה מלא בכל הנוגע לציוד הגלישה, אנו מספקים מעטפת הדרכה וליווי מלאים המורכבת מצוות המדריכים המקצועי והמנוסה שלנו. מועדון הגלישה מנוהל על ידי משה פרץ, אשר התנסה שנים רבות בתחום הגלישה בעצמו, ואף זכה בתחרויות שונות בכל רחבי העולם. במועדון הגלישה שלנו תקבלו מעטפת מלאה אשר תאפשר לכם ללמוד, להתקדם ולהתפתח בתחום הגלישה, ותהפוך אתכם לגולשים ברמות הגבוהות ביותר.