אילו מאפיינים יש לבית הספר לגלישה באשדוד של משה פרץ?

אנחנו במועדון הגלישה של משה פרץ חרטנו על דגלנו מספר ערכים יסודיים:

  • מקצועיות – מנהל מועדון הגלישה, משה פרץ, נחשב בצעירותו לשם דבר בתחום הגלישה, והוא זכה בשנת 2015 במקום הראשון בתחרות הגלישה בארץ בחוף הילטון. הידע המקצועי והאהבה למקצוע נטועים עמוק בדנ"א של בית הספר לגלישה, וכל המדריכים נבחרים בקפידה על מנת להבטיח הדרכה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר.
  • יחס וליווי אישי – במועדון הגלישה ניתן למצוא מגוון רחב של פעילויות וקורסים, המתאמים לקבוצות וליחידים. בכל קורס ובכל קבוצת אימון אנו מקפידים על מתן יחס אישי ממוקד לכל חניך, ואנו מעמידים לכל קבוצת אימון צוות חניכה רחב בכדי להבטיח שכל משתתף יקבל את היחס האישי לו הוא זקוק.
  • התאמת ציוד – אנו מחזיקים במגוון רחב של ציוד גלישה איכותי, המתאים לרמות ולגילאים שונים. בדרך זו אנו יכולים לספק לכל חניך את הציוד האיכותי ביותר, המתאים לרמתו בצורה מדויקת. ההתאמה נעשית על פי רמת הגלישה של החניך, סגנון הגלישה המועדף עליו, גודלו, משקלו וכדו'. צוות החניכה שלנו ילווה אתכם בבחירת הציוד ובהתאמתו אליכם בצורה מושלמת.
  • שירות – אנו מתחייבים למתן שירות אדיב ונעים, ואנו זמינים עבורכם באמצעות הטלפון בין השעות 9:00 ל-19:00 בימים א' עד ה'. בימי ו' ניתן לקבל מענה טלפוני בין השעות 9:00 ל-14:00.
קייטנת גלישה

כל הפעילויות של מועדון הגלישה מבוטחות למקרה של פציעה או חבלה חס וחלילה, ואנו פועלים באישור משרד החינוך ובאישור הרשות המקומית של העיר אשדוד. מועדון הגלישה של משה פרץ פועל בשיתוף פעולה עם וועדים שונים, והוא מותאם להדרכת גלישה לכל הרמות ולכל הגילאים. המועדון ממוקם בחוף הקשתות באשדוד, כך שהמקום הינו בעל נגישות מלאה לכיסאות גלגלים.