אילו רמות ידע מגלישה קיימות בבית הספר?

פעילויות המועדון של משה פרץ באשדוד מחולקות על פי רמת הגלישה של המתאמן, כך שכל משתתף יכול להוציא את המירב מהמסגרת שלו. אנו מחלקים את הפעילויות שלנו לשלוש רמות שונות:

  • מתחילים – אנו מציעים מגוון פעילויות לקבוצת המתחילים, המיועדות לאנשים ללא רקע או עבר בתחום הגלישה. בקורסים אלה אנו מעבירים את כללי הגלישה הבסיסיים – הן התאורטיים והן המעשיים. בעזרת יסודות אלה יכול הגולש להתקדם ולהשתפר, ובהמשך ניתן לעבור לרמות גלישה מתקדמות יותר.
  • בינוני – מועדון הגלישה משה פרץ מספק קורסים, סדנאות ושיעורי גלישה עבור אנשים בעלי ידע קודם, שאינם מרגישים בנוח לגלוש ללא מדריך מלווה. בשיעורים אלה אנו פועלים לחיזוק הבטחון העצמי, ואנו מפתחים עצמאות גלישה אצל המתאמן באמצעות עבודה פרטנית על טכניקות והתנהגות הגוף במהלך הגלישה.
  • מתקדמים – ברמה זו אנו מעניקים כלים מתקדמים עבור אנשים בעלי ידע וניסיון בגלישה ללא ליווי מדריך. במסגרות אלה אנו מדייקים ומשפרים את טכניקת הגלישה, ומקדמים את הגולש לרמות הגלישה התחרותיות הגבוהות ביותר. צוות המדריכים המקצועי שלנו מבצע תיעוד וניתוח לביצועי הגלישה של המתאמן, ובונה יחד עמו תוכנית אימונים אסטרטגית והכנה שנתית לקראת התחרויות הגדולות בתחום.
קייטנת גלישה

מועדון הגלישה הוקם על ידי משה פרץ, אשר בעברו היה אחד הגולשים הבכירים בארץ. בגיל 14 קטף משה את המקום השני באליפות הארץ לגילאי נוער, ובגיל 20 בלבד זכה משה במקום ה-13 באליפות אירופה. משה פרץ מחזיק בתעודת הסמכה רשמית לאימון ספורט מטעם מכון וינגייט, והוא בעל ניסיון רב בתחום ההדרכה והאימון. צוות העוזרים המקצועי והמנוסה העובד במועדון הגלישה נבחר בצורה קפדנית, בכדי להבטיח שכל משתתף יקבל את הליווי וההדרכה המתאימים ביותר על פי רמתו ויכולתו.