נבחרת והרשמה לתחרויות

גלישת גלים – ספורט אולימפי!

ספורט גלישת הגלים הוכרז לפני כשנתיים כענף ספורט אולימפי – הכרזה שתיושם כבר באוליפיאדת טוקיו שתתקיים בשנת 2020.

על מנת לקדם את ענף גלישת הגלים הישראלי למצוינות ולהכין עתודה של גולשים מקצוענים וחובבים, נערכו שינויים באופן ההרשמה לתחרויות: החל מעונת 2018, רק חברי ארגון גולשי הגלים, נוער עד גיל 14, נוער עד גיל 16, נוער עד גיל 18 ובוגרים החברים במועדון הגלישה על פי בחירתם יוכלו להתחרות באחת מהקטגוריות של אליפות הארץ בגלישת גלים. אנו מזמינים אתכם להירשם במועדון הגלישה שלנו!

גלריית תמונות מהנבחרת

גלישה כדרך חיים – ביה"ס לגלישה משה פרץ

בית הספר הוקם על ידי משה פרץ, מתוך רצון לחלוק את אהבתו לספורט הימי ולטבע, תוך שמירה ותחזוקה של הגוף והנפש. משה הוא בן למשפחת גולשים מאשדוד, אשר כבר בגיל 14 זכה במקום השני באליפות הארץ בגלישת גלים לנוער. בגיל 20,  בסבב אליפות אירופה בפורטוגל זכה משה במקום ה-13 ובשנת 2015 קטף את המקום הראשון בסבב אליפות הארץ. בנוסף לכך, סיים את לימודיו בבית הספר למאמנים במכון ווינגייט, צבר ניסיון רב בהדרכת ילדים ונוער וזכה במקומות ראשונים במגוון תחרויות ארציות.
בבית הספר לגלישת גלים בניהולו של משה פרץ, גלישת הגלים היא לא רק ספורט. היא דרך חיים. הגלישה בונה את הביטחון העצמי, את הכישורים החברתיים, את כושר ההתמדה ואת השאיפה להצליח – כל זאת תוך שמירה על הסביבה ומשאבי הטבע.

הצטרפו לנבחרת האולימפית שלנו!

אנו מזמינים אתכם להיות חלק מנבחרת בי"ס משה פרץ ולקחת חלק באימונים המקצועיים ובסבבי התחרויות שיתקיימו בשנת 2018.

תוכנית האימונים כוללת:

  1. עבודה פרטנית על חלקי הגוף באמצעות שיטות אימון הגלישה המתקדמות העולם
  2. תיעוד, צפייה וניתוח ביצועי גלישה
  3. בניית אסטרטגיית אימונים והכנה שנתית לתחרויות.

להצטרפות, חייגו 054-8301766 או צרו קשר